Kalo tek kontenti

San Valentino

$60.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Shën Valentini, kjo dite e shenuar për të gjithë të dashuruarit në mbarë botën, festohet me trendafila, dhurata dhe surpriza të këndshme. Ne kemi menduar të krijojmë ketë kompozim me trendafila të freskët dhe të mëdhenj, qe ju mund t'ja dërgoni njeriut tuaj të zemrës, kudo në Shqipëri.

Dhurata permban:

 • 20 trendafila të kuq dhe të mëdhenj
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »