Kalo tek kontenti

Gucci Guilty Set

Çmimi i vjetër $150.00 $130.00

Shitur!
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Gucci Guilty, "Set Dhurate", është një domosdoshmëri për adhuruesit e aromës, si dhe për gratë e guximshme, te cilat kërkojnë të provojnë një aromë të re dhe seksi.

Parfumi Gucci Guilty është i veçantë dhe i këndshëm, një aromë e mrekullueshme mbrëmje e cila përmban nota kryesore të Pepper Pink dhe Mandarin Portokalli, detaje të Lilac, Pjeshke dhe Geranium dhe detaje ne bazë të Amber dhe Patchouli.

  Dhurata përmban:

  • Eau de Toilette (30ml)
  • Locion për trupin
  • Paketim ne kuti profesional nga 1kuti.com

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

  • Si funksionon?

   Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  • Pagesat

   Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  • Transporti

   Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

  • Keni pyetje?

   Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »