Kalo tek kontenti

GIL CAGNE RIMEL MASCARA

Çmimi i vjetër $21.00 $17.00

Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

 

SENSITIVE EYES

Rimel për sy delikatë.Rimel i formuluar për sy të ndjeshëm, delikatë dhe që ndihen të lodhur nga faktorët e jashtëm. Nuk përmban elementë me origjinë shtazore, por përmban dyll natyral. Teksturë kremoze që përhapet me lehtësi dhe nuk rëndon qerpikët e nuk mpikset. Mund të hiqet lehtësisht me pastruesit e makeup.

 

ACQUA SPLASH

Rimel rezistent ndaj ujit. Rimel me formulim kundra ujit jashtëzakonisht efikas. Mbështjell qerpikun që nga rrënja,deri në majë duke dhënë efektin “mbulim total”, që i bën ato rezistente ndaj ujit, nxehtësisë dhe lagështirës. Ideal për përdorim në palestër ose në plazh.

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

Taguar:

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »