Kalo tek kontenti

Set Kuzhine Dhurate 8 Mars

Çmimi i vjetër $150.00 $120.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

 Nje dhurate krejt e vecante per nenen tuaj te shtrenjte, e cila cdo vakt gatuan per ju me plot dashuri e kujdes. Dergoni kete dhurate ne kete fund  vit dhe ajo do tju falenderoje gjate gjithe vitit :)

Dhurta Permban:

 • set me 9 artikuj si ne foto
 • paketim ne kuti dhurate

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »