Kalo tek kontenti

Dashuri e Vërtetë

$60.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Trajtojeni dikë shumë të veçantë per ju me setin tonë të dhuratave të reja. Një orkide magjepsese në vazo Phalaenopsis është bashkuar me një shishe të Père Ventura Tresor Nature Brut Cava (75cl), vera ikonike me gaz e Spanjës.

Orkideja është një lule madhështie që sjell një mesazh universal të dashurisë, bukurisë, mençurisë, mendimit, luksit dhe forcës. Ne kemi kombinuar këtë lule unike dhe flakëruese me 7 pralines belë me formën e zemrës me çokollatë Neuhaus.

Treshja bukuroshe e dhuratave është paraqitur në një çantë të ngarkueshme të Koziol 'Taschelini'

  Dhurata përmban:

   • Orkide e bardhë në vazo
   • 1 shishe vere e bardhe Italiane 
   • çokollata te ndryshme
   • çante e bardhe/e kuqe/ e gjelber
   • Paketim profesional nga 1kuti.com

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

  • Si funksionon?

   Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  • Pagesat

   Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  • Transporti

   Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

  • Keni pyetje?

   Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »