Kalo tek kontenti

Daniel Wellington - Petite Dover

Çmimi i vjetër $290.00 $249.00

Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Një klasike interesante

Shkëmbinjtë e bardhë të Doverit frymëzuan Petite Dover-in. Me një fushe të bardhë, detaje në arin e trëndafilit dhe një rrip të bardhë, kjo orë kap thelbin e verës. Krijoni një pamje klasike që do të kthejë kokën kudo që të shkoni.

  Detaje:

  • Japanese Quartz Movement
  • 30 metra resistente ndaj ujit
  • Rrip zinxhiri me hallka
  • Madhesia e kases: 6mm

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

  • Si funksionon?

   Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  • Pagesat

   Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  • Transporti

   Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

  • Keni pyetje?

   Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »