Kalo tek kontenti

Bonsai

Çmimi i vjetër $40.00 Nga $35.00

Në gjëndje
Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Dëshironi të dërgoni një dhuratë me një pemë Bonsai por nuk jeni i sigurt nga të filloni?! Zgjidhni ketë lloj Bonsai që ne ofrojmë (Ginseng Fikus), e clia është edhe varieteti më i lehtë për tu kujdesur.

E njohur për të mishëruar forcën dhe mirëqenien, pema e Bonsait simbolizon një gjest të përzemërt të "dashamiresise". Me rrënjë të forta, të ekspozuara, që mbështesin trungun e saj të trashë dhe degët e shartuara plot gjethe jeshile me shkëlqim, pema jonë e Bonsait ofrohet së bashku me një vazo qeramike. E disponueshme në tre madhesi të ndryshme, kjo dhuratë është një bukuri e vecantë, që me siguri do të lë përshtypjet e duhura.

Dhurata përmban:

 • Bonsai në vazo qeramike
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Permasat:

 • E vogel: 30cm
 • E mesme: 45cm
 • E madhe: 70cm

Kujdesi per lulen e Bonsai:

Mos e ekspozoni direkt në rrezet e diellit. E përshtatshme për ambiente të brëndshme por të ndricuara mirë. Ujiteni pak por shpesh sapo të vereni që dheu i saj është i thatë.

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »