Kalo tek kontenti

Shporta e Ditelindjes

Nga $45.00

Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Shportat dhurate per cdo feste, jane nga surprizat me te vecanta. Ato jane plot e perplot me cokollata dhe biskota te shijeshme dhe ne kete vit kemi menduar ta zbukurojme edhe me lule natyrale per nje freski natyrale.

Dhurat permban:

 • Çokollata Ferrero bombone
 • 2 pako cokollata dhe biskota
 • lule natyrale dhe aksesore
 • shporte kashte
 • paketim profesional nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »