Kalo tek kontenti

Çokollata tradicionale Shqiptare

$40.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Nje kombinim perfekt i çokollatave tradicionale te prodhuara me aq delikatese ketu ne Shqiperi nga ekspertet numer nje te embelsirave pastiçeria "Mon Amour" e si mos te shoqerohej me nje gote spumante, per te sjelle tek ju emocionet e festave. "Gezuar 2021 sepse ky vit do te jete i jashtezakonshem..."

Dhurata Permban:

 • kuti profesionale me bombone
 • spumante cilesore
 • paketim special nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »