Kalo tek kontenti

Shporta me Dhurata

Nga $120.00

Në gjëndje
Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Magjia e festave të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri ndihe më tepër kur ju ndani dashurinë tuaj me njerzit që keni përzemer. Në raste dhe periudha të caktuara ju mund të jeni larg tyre, por në zemrën tuaj ato gjithmonë ndodhen pranë. Misioni i 1kuti.com është të "shuaje" këtë largesi duke ju ofruar shporta dhe dhurata të kompozuara në menyrë profesionale dhe me produke teper cilesore te firmave te njohura italiane. Surprizoni të dashurit tuaj kudo në Shqipëri me këtë dhuratë madhështore për ti dhënë një tjetër "shije" këtyre festave dhe të jeni të sigurtë që dhurata juaj nuk do të harrohet lehtë...

Dhurata përmban:

 • 2 shishe vere italiane cilësore
 • 1 panettone (mini)
 • 4 pako çokollata te ndryshme
 • 2 pako djathrash italiane
 • 1 pako sallam italian
 • Aksesore të ndryshmëm dekorues
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »