Kalo tek kontenti

"Shporta 8 Mars"

Çmimi i vjetër $100.00 $80.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Dhurata per mamin, me te shtrenjten tone, dashurine pa kushte, dashuri pa kufinj, gjithmone e dashur e ëmbel e dhimbsur...Ajo do te surprizohet pamase nga shporta juaj dhurate plot dashuri.

Dhurata permban:

 • Cokollata Ferrero 2pako
 • biskokta e embelsira 
 • trendafila natyral
 • kuti ose shport paketimi

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »