Kalo tek kontenti

Lule Orkide (rozë)

Çmimi i vjetër $49.00 $39.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

 Orkideja e lehte për tu kujdesur, duke shtuar nje nuancë me bukuri delikate në ç'do shtëpi, zyrë apo tryezë e ben kete dhurate kaq te thjeshte por magjike.

Dhurata përmban:

 • Lule orkide (në vazo porcelani)
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Këshilla për kujdesin: Ujiteni lehtë 2 herë në javë gjatë periudhës së verës dhe 1 herë në javë në dimër. Keshillohet herët në mëngjes. Orkidetë lulëzojnë në mjedise të ndriçuara mirë. Thjesht vendosni orkidenë tuaj në një dhomë të ndriçuar mirë ose në një prag dritareje. Kjo bimë është më e përshtatshme për t’u rritur në ambiente të mbyllura.

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »