Kalo tek kontenti

GIL CAGNE FONDOTINTË PLUHUR KOMPAKTE

Çmimi i vjetër $35.00 $28.00

Color
Në gjëndje
Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Fondotinta kompakte është e formuluar me minerale dhe vajra ushqyes, të cilët e lënë lëkurën të mëndafshtë. Përmban filtra mbrojtës fizikë dhe kimikë, si dhe antioksidantë. Ju lejon të ushqeni dhe mbroni lëkurën nga agjentët e stresit të përditshëm. Aplikohet lehtësisht duke përdorur sfungjerin brenda në paketim. Produkti perfekt për të përballuar një ditë të ngarkuar. Fondotinta kompakte ka 4 nuanca të krijuara në përputhje me stinët. Redukton plakjen nga dielli falë përmbajtjes së faktorëve SPF.

Ju mund te zgjidhni prej 3 coloreve:

 • Winter Ivory 101
 • Spring Beige 102
 • Autumn Amber 103
Perberesit:
Ethylhexyl palmitate, aluminum starch octenyl succinate, ricinus communis seed oil [ricinus communis (castor) seed oil], talc, titanium dioxide (nano), cera carnauba [copernicia cerifera (carnauba) wax], ozocherite, ethylhexyl methoxycinnamate, polyethylene, candelilla cera [euphorbia cerifera (candelilla) wax], lauroyl lysine, tocopheryl acetate, hydrogen dimeticone, aluminum hydroxide, stearic acid, phenoxyethanol, tropolone, parfum (fragrance). (+/-)
Mund të përmbajë: CI 77891 (titanium dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (iron oxide), CI 77742 (manganese violet), CI 77007 (ultramarine), CI 77510 (ferric ammonium ferrocyanide), CI 42090 (blue 1 lake), CI 19140 (yellow 5 lake), CI 75470 (carmine), CI 15850 (red 7 lake), CI 15850 (red 6).

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »