Kalo tek kontenti

GIL CAGNE BRONZER KOMPAKT COMPACT BRONZER

Çmimi i vjetër $30.00 $24.00

Color
Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Një bronzer kompakt, i lehtë dhe kremoz që e lë lëkurën të butë, duke i dhënë një pamje të shndritshme dhe shumë natyrale. Formulimi i bronzerit është i pasur me minerale të mikronizuara dhe vajra ushqyes, gjë që lejon riaplikimin e produktit gjatë ditës. Aplikohet lehtësisht duke përdorur furçën brenda në paketim.

Ju mund te zgjidhni prej 2 coloreve:

 • Healthy Look 101
 • Tanning Skin 102
Permban:

Talc, Aluminum Starch Octenyl Succinate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Magnesium Stearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Tropolone. (+/-) Potrebbe contenere: CI 77019 (MICA), CI 77891 (Titanium dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron oxide), CI 77007 (Ultramarine), CI 42090 (Blue 1 lake), CI 77410 (Ferric ammonium ferrocyanide), CI 15850 (Red 7 lake). Colore: Healthy Look

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »