Kalo tek kontenti

La Vie en Rose

Çmimi i vjetër $150.00 $120.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Dhuratë speciale nga 1kuti.com

Kenaqni dikë që e keni përzemer me këtë kompozim lulesh "simpatike". Përbëhet nga 50 lule të freskëta nga Hollanda, të rregulluara me kujdes nga floristët tanë profesionistë. Buqeta përmban Trendafila në 3 nuanca të ndryshme, të paketuara me kujdes për të mbajtur lulet tuaja në gjendjen e tyre origjinale.

  Dhurata përmban:

  • 50 Trendafila t ë fresket (të ndryshme)
  • akserore të ndryshëm
  • Paketim profesional nga 1kuti.com

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

  • Si funksionon?

   Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  • Pagesat

   Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  • Transporti

   Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

  • Keni pyetje?

   Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »