Kalo tek kontenti

Gëzuar ditëlindjen - kompozim - nr.2

Çmimi i vjetër $55.00 $42.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Me me një shpërthim të ndritshëm ngjyrash dhe lulesh të freskëta dhe të rregulluara në mënyrë perfekte, kompozimi për të Festuar Buqetën e Ditëlindjes është gati për të çuar festën e tyre të ditëlindjes në një nivel tjetër,

Me shumë personalitet dhe stil, kjo tufë lulesh bashkon zambakët aziatikë portokalli, trëndafila të nxehtë rozë, karafila rozë, margarita të verdha tradicionale, si edhe lule të ndryshme dekorative.

Paraqitur në një vazo qeramike portokalli moderne, të lidhur me një fjongo me pika portokalli për t'i dhënë formën perfekte të një dhurate për ditëlindje, ky kompozim lulesh theksohet më pas me një zgjedhje "Happy Birthday" për t'i dhënë edhe ngjyrat e duhura të festës.

Dhurata përmban:

 • 4 trëndafila te kuq (të freskët dhe të mëdhenj)
 • 4 zambak aziatik portokalli
 • 4 karafila roze
 • 10-15 lule margarita
 • Lule te ndryshme dekoruese
 • Stampe "Happy birthday"
 • Vazo qeramike
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »