Kalo tek kontenti

Daniel Wellington - Petite Bristol

Çmimi i vjetër $320.00 $279.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Një Klasike e Bukur.

Ora Daniel Wellington - Petite me telin e bardhë dhe rripin Bristol thekson edhe me teper elegancën tuaj. Ky kombinim dallues nuk do të dalë kurrë jashtë mode.

  Detaje:

  • Japanese Quartz Movement
  • 30 metra resistente ndaj ujit
  • Rrip zinxhiri me hallka
  • Madhesia e kases: 6mm

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

  • Si funksionon?

   Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  • Pagesat

   Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  • Transporti

   Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

  • Keni pyetje?

   Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »