Kalo tek kontenti

Lule Orkide

Çmimi i vjetër $65.00 $55.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Varieteti më popullor i kësaj bime, Orkideja Phalaenopsis me siguri q

ë 

ësht

ë një dhuratë e shkëlqyer për cilindo q

ë adhuron lulet, sidomos p

ër ato q

ë edhe nuk kan

ë shum

ë eksperienc

ë me to!

Dërgoni një orkide të vecantë të dashurve apo miqve tuaj. Të jeni të sigurtë që kjo orkide do te magjepsë cilindo që do të ketë kënaqesine për ta marre atë.

Dhurata përmban:

 • Lule orkide color i vecante (në vazo porcelani)
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Këshilla për kujdesin: Ujiteni lehtë 2 herë në javë gjatë periudhës së verës dhe 1 herë në javë në dimër. Keshillohet herët në mëngjes. Orkidetë lulëzojnë në mjedise të ndriçuara mirë. Thjesht vendosni orkidenë tuaj në një dhomë të ndriçuar mirë ose në një prag dritareje. Kjo bimë është më e përshtatshme për t’u rritur në ambiente të mbyllura.

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »