Kalo tek kontenti

Kutia e Ëmbel

Çmimi i vjetër $100.00 Nga $80.00

Në gjëndje
Në gjëndje
Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Një dhuratë e vecantë, e cila me siguri do të surprizojë këdo që do të ketë edhe kënaqësinë për ta marrë atë.

Sikurse mund ta shikoni edhe nga fotot, ky kompozim unik përbehet nga fruta të thata të ndryshme (nga firma prestigjoze Palma), dhe në mesin e saj, për ti dhënë edhe më tepër efekt dhurates tuaj, një shishe Jack Daniels (ju mund të zgjidhni llojin e pijes)

Surprizoni dikë që keni përzermer dhe të jeni të sigurtë që dhuarata juaj do të mbahet mënd gjatë.

Dhurata permban:

 • Fruta të thata të të ndryshme (të ngrënshme) 
 • Pije alkoolike sipas zgjedhjes 
 • Kuti paketimi (22x17cm)
 • Aksesore zbukurimi të ndryshëm
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Shenim: Ndalohet alkooli nën moshën 18 vjeç.

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »