Kalo tek kontenti

Kompozim Festiv Shumengjyresh

$30.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Një kompozim festiv i Krishtlindjes, i përsosur për mbledhjet e zakonshme të familjarëve tuaj me rastin festave të fundvitit. Një vazo qelqi me nuanca të kuqe përmban një kombinim të shkelqyer të trëndafilave të kuq, luleve të bardha të margarites dhe aksesorëve dekorues të festave të fundvitit. Surprizoni të dashurit tuaj me këtë kompozim kreativ dhe të jeni të sigurtë qe do ti shtoni më tepër magjine e festave.

Dhurata përmban:

 • 10 lule te natyrale (trëndafila, karafila, etj)
 • Vazo qelqi me nuanca te kuqe
 • Aksesore te ndryshmëm dekorues
 • paketim profesional nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »