Kalo tek kontenti

Freskia e Pranveres

Çmimi i vjetër $100.00 $80.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Kompozim special nga 1kuti.com me lule pranvere.

Ndani gëzimin e pranverës me kompozimin tonë më të ri dhe një nga më të bukurit, me nuanca të ndryshme te së verdhës.

1kuti.com krijon secilën buqetë me lulet më të bukura të pranverës, duke përfshirë trëndafila të verdhë-portokall, Alstromeria të verdhë, Gerbera limoni, Fressia të verdhë, Viburnum jeshil, Solidago të artë dhe manaferrat e hipericumit.

Buqeta është e lidhur me një fjongo të verdhë që rrjedh, për prekjen perfekte të mbarimit. Kjo buqetë e gjallë e Pranverës është e sigurt se do të ndriçojë ditën për marrësin e saj!

  Dhurata përmban:

  • 20 Lule të fresketa dhe të ndryshme (shumëngjyrese)
  • akserore të ndryshë
  • Paketim profesional nga 1kuti.com

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

  • Si funksionon?

   Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  • Pagesat

   Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  • Transporti

   Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

  • Keni pyetje?

   Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »