Kalo tek kontenti

Dhurata SPA

$45.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Nje shporte e ideuar per ato femra qe kujdesen per veten ne cdo detaj. Ky set me shampo trupi, krem dhe arome per trupin ka nje kombinim perfekt te butesise dhe aromes se Arganit, do te jete nje terapi relaxuese per ate qe ju doni aq shume.

 

Dhurata Permban:

 • Shampo trupi
 • krem trupi
 • krem per duar
 • arome per trupi
 • sapun bimor
 • shporte/kuti paketim profesional nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »