Kalo tek kontenti

Dhurata "Faleminderit"

$50.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Nje falenderim per te gjithe miqt tuaj ... ne kemi menduar se miqte e mire afer apo larg qofshin, jane gjithmone aty prane nesh. Kjo dhurate simbolike do te surprizoje pamase mikun apo mikeshen tuaj me te mire!

Dhurta permban:

 • vere e bardhe Italiane
 • cokollata Merci & Rafaelo
 • kuti paketimi
 • paketim dhurate nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »