Kalo tek kontenti

Daniel Wellington - Iconic Link

Çmimi i vjetër $350.00 $299.00

Në gjëndje
Në gjëndje
Në gjëndje
Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

Një pamje moderne në një dizajn klasik.

Lidhja ikonike e ores DW është zbulimi pas viteve të tëra pune të përpiktë. Ora "Daniel Wallington - Link Iconic" përmban një byzylyk luksoz metalik me lidhje tre-copë; secili segment është i përbërë nga çelik i ngurtë, copa të krijuara në mënyrë individuale në një formë të rreshtuar në mënyrë elegante, duke siguruar një tranzicion pa probleme nga kapsja.

  Detaje:

  • Japanese Quartz Movement
  • 30 metra resistente ndaj ujit
  • Rrip zinxhiri me hallka
  • Madhesia e kases: 8mm

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

  • Si funksionon?

   Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

  • Pagesat

   Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

  • Transporti

   Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

  • Keni pyetje?

   Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »