Kalo tek kontenti

Buqeta e Ëmbel

$70.00

Në gjëndje
Mënyrat e pagesës
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB
 • Mastercard
 • Visa

100% pagesa të sigurta dhe të mbrojtura

E embel dhe e bukur, kjo buqete e krijuar me shume  kujdes e dashuri, do te kenaqe e surprizoje te afermit tuaj. Ajo eshte nje nga dhuratat me te veçanta dhe pafundesisht e embel me plot fruta te thata. Zgjidhni kete dhurate dhe surpriza juaj do te arrije qellimim tuaj.

 

Dhurata përmban:

 • Fruta te thata ne diameter 27cm e ngrenshme
 • Akserore të ndryshëm 
 • Paketim profesional nga 1kuti.com

Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Për të parë cmimet dhe informacione të tjera rreth transportit ju lutemi klikoni këtu »

 • Si funksionon?

  Eshtë porosia juaj e parë edhe keni ndonjë paqartësi?! Më shumë »

 • Pagesat

  Pagesa të shpejta, të sigurta dhe 100% të mbrojtura. Më shumë »

 • Transporti

  Ofrojmë transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë. Më shumë »

 • Keni pyetje?

  Na kontaktoni në ç'do moment në një nga format tona të kontakit »